Numatic Henry Xtra

Znany i doceniony przez użytkowników odkurzacz Numatic Henry produkowany jest również w wersji Xtra, która różni się od podstawowej tym, że zaopatrzona jest w dodatkową szczotkę – tzw. turboszczotkę.

Henry Xtra, poza udogodnieniem w postaci wspomnianej już turboszczotki, wyposażony jest w takie same akcesoria jak standardowy odkurzacz Henry – ssawki do podłóg twardych i powierzchni tapicerowanych, długi wąż oraz komplet rur ze stali nierdzewnej. Ta montowana bezpośrednio do węża jest regulowana oraz wygięta w taki sposób, żeby ułatwić sprzątanie. Wesoły uśmiech i duże oczka tak bardzo lubiane przez dzieci oraz napis „Henry” wyglądają dokładnie tak samo, jak w wersji podstawowej odkurzacza. Jedynie krótka sygnatura „Xtra” różni wizualnie ten odkurzacz od standardowego, który ma przy nazwie symbol przypominający zielony kwiatek.

Zakładanie worka na nieczystości jest w Xtra dokładnie tak samo proste, jak w innych wersjach. Należy odblokować i zdjąć górną pokrywę maszyny, wyjąć filtr i nałożyć worek na wylot rury. Następnie włożyć filtr z powrotem i przykryć całość pokrywą pamiętając o zamknięciu jej zatrzasków. Identycznie jak w pozostałych Henry’ch zwija się przewód zasilający odkurzacz oraz przenosi sprzęt za pomocą wyciąganej z pokrywy wygodnej rączki.

Czym więc różni się Henry Xtra od swojej wersji podstawowej? Otóż, poza wspomnianą turboszczotką, która przydaje się z pewnością przy sprzątaniu profesjonalnym, ale również szczególnie w domach zamieszkałych przez zwierzęta, Henry Xtra wytwarza troszeczkę większe podciśnienie oraz jest minimalnie cięższy, czego jednak człowiek nie jest w stanie zauważyć.

Więcej dowiesz się na: https://euro-matic.pl/pl/numatic-hvr-200a-henry.html