Brytyjski mistrz odkurzania Numatic

Odkurzacz przemysłowy Numatic to brytyjski fachowiec najwyższej klasy. Jeśli poszukujemy sprzętu, który posiada innowacyjne funkcje, powinniśmy postawić właśnie na firmę Numatic. Jest to sprzęt niezwykle intuicyjny, z którym poradzimy sobie bez najmniejszego problemu. Idealnie nada się zarówno do samochodu w wypadku tapicerek, czy w domu do dywanów.

Innowacyjne funkcje Numatic Henry

Odkurzacz ten potrafi zbierać zabrudzenia, które są suche do wbudowanych worków. Gromadzi wodę i mokre zanieczyszczenia, szorując przy tym powierzchnie na mokro, nawet te najtwardsze. Dzięki Numatic George jak i Numatic Henry możemy prać tapicerki swoich samochodów. Ten odkurzacz to to prawdziwy profesjonalista. Jest to sprzęt niezastąpiony: nie znajdziemy na rynku lepszego urządzenia, które miałoby nam do zaoferowania tak dużo dodatkowych funkcji. Długi kabel umożliwia łatwe zwijanie i odkurzanie nawet w dwupiętrowym domu czy wielkim pomieszczeniu. Do środka został także wbudowany system filtrujący, wraz z wygodnymi workami poprawiającymi filtrację.

Nowoczesność w nowym wymiarze

Te odkurzacze to gwarancja bezproblemowego użytku przez wiele lat w przyszłości. Sprzątanie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne, jak z użyciem tych odkurzaczy. Poradzą sobie nawet z najmniejszymi zabrudzeniami, których my nie dostrzeglibyśmy gołym okiem. Warto mieć tak profesjonalny sprzęt w swoim domostwie; dodatkowy, wbudowany filtr oszczędzania energii pozwoli zachować nam jej dużą dawkę, którą inny odkurzać zużyłby dużo wcześniej..